William Hill - Bonusy, Rejestracja, OpinieWilliam Hill Polski

William Hill należy do nielicznych firm bukmacherskich, które posiadają tak długoletnią historię. Bukmacher swoje usługi świadczy już od 1934 roku, stale zdobywając nowych użytkowników. A to wszystko dzięki jasnym zasadom oraz bezpieczeństwu wypłat.

ZakładyNa graczy czeka bogaty wybór zakładów sportowych. Wyniki można typować w rozgrywkach mniej lub bardziej popularnych. Oferta obejmuje m.in. piłkę nożną, tenis, siatkówkę, piłkę ręczną, baseball, hokej na lodzie. Obstawiać można również wyniki snookera, wyścigów chartów i wyścigów konnych.

William Hill Rejestracja

Kliknij w Banner -> Zarejestruj się -> Odbierz Bonus

William Hill Darmowy Zakład 25€

KursyWilliam Hill jest firmą bukmacherską, która oferuje dość wysokie stawki, jeśli chodzi o zakłady sportowe - w porównaniu z innymi bukmacherami. Między innymi to sprawia, że firma cieszy się ogromną popularnością wśród typerów.

Bonusy na startDla każdego nowo zarejestrowanego użytkownika William Hill przygotował bonus powitalny. Istnieje możliwość otrzymania bonusu na star w wysokości 25 euro.

4 William Hill


Wypłaty / WpłatySkrill / Moneybookers pozwala na SZYBKIE I BEZPIECZNE dokonywanie wpłat i wypłat - bez konieczności podawania szczegółów finansowych. Wystarczy podać tylko adres e-mail oraz hasło.

Banner 728x90

Aby móc rozpocząć obstawienia wyników rozgrywek sportowych, wymagany jest minimalny depozyt. Jego wysokość nie może być mniejsza niż 10 funtów (dotyczy to płatności przez portfele internetowe) lub 5 funtów (dotyczy to płatności za pośrednictwem Przelewy24 lub płatności kartami).