Unibet - Bonusy, Rejestracja, Opinie

Unibet to bukmacher, który działa od 1997 roku. Zrzeszony jest w EBA (European Betting Association), RGA (Remote Gambling Association) w Wielkiej Brytanii.

ZakładyOferta w zakresie zakładów sportowych jest bardzo szeroka. Obejmuje wiele dyscyplin, np. piłkę nożną, koszykówkę, hokeja na lodzie, piłkę ręczną, siatkówkę, futbol amerykański, kolarstwo, krykiety, a nawet sporty walki. W ofercie znajdują się ponadto zakłady niesportowe. Można obstawiać zwycięzców Nagród Nobla 2013 (literackiej, pokojowej), programów talent show (szwedzki Idol, brytyjski Strictly Come Dancing).

Unibet Rejestracja

Kliknij w Banner -> Zarejestruj się -> Odbierz BonusKursyTym, co wyróżnia stawki w Unibet jest to, że nie ulegają one zbyt częstym zmianom. Dzięki temu zwiększa się bezpieczeństwo zakładów sportowych. Jeśli zaś chodzi o sam poziom kursów, jest on bardzo wysoki.

Bonusy na startNa wszystkich nowych graczy czeka atrakcyjny bonus w postaci 123 zł. Bukmacher zwraca 50% wpłaconych środków (nie więcej jednak niż 123 zł), jeśli pierwszy zakład okaże się przegrany.

3 Unibet


Wypłaty / WpłatySkrill / Moneybookers pozwala na SZYBKIE I BEZPIECZNE dokonywanie wpłat i wypłat - bez konieczności podawania szczegółów finansowych. Wystarczy podać tylko adres e-mail oraz hasło.

Banner 728x90

By móc wziąć udział w zakładach sportowych, należy dokonać wpłaty co najmniej 5€. Wypłaty wygranych pieniędzy możliwe są od kwoty 15€.

Płatności można dokonywać na kilka sposobów: kartami płatniczymi Visa / MasterCard / EuroCard, przelewem bankowym oraz systemami płatności, np. Click and Buy, Przelewy24, WebMoney.