Skrill / Moneybookers - Bonusy, Rejestracja, Opinie

Skrill / Moneybookers pozwala na SZYBKIE I BEZPIECZNE dokonywanie wpłat i wypłat - bez konieczności podawania szczegółów finansowych. Wystarczy podać tylko adres e-mail oraz hasło.

Banner 728x90

Skrill / Moneybookers jest elektronicznym portfelem o zasięgu międzynarodowym. Działa od 2001 roku, ciesząc się zaufaniem coraz większej grupy klientów. Pozwala na płynne dokonywanie płatności oraz ich otrzymywanie. Obsługuje nawet kilkaset krajów oraz kilkadziesiąt różnych walut, co daje w zasadzie nieograniczone możliwości.

Portfel elektroniczny może być prowadzony w walucie lokalnej. Jego zasilanie odbywa się na kilka sposobów: albo poprzez przelewy z konta bankowego, albo poprzez karty kredytowe czy nawet czeki. Z tego też powodu system ten pozwala na szybkie dokonywanie zakupów w sklepach internetowych oraz dokonywanie płatności (np. w firmach bukmacherskich) online.

Skrill / Moneybookers Rejestracja

Kliknij w Banner -> Zarejestruj się

Wypłata pieniędzy jest równie prosta, jak ich wpłata. Wypłat można dokonać na konto bankowe albo kartę kredytową. Wystarczy zalogować się na swoje konto, by uzyskać listę metod wypłaty zgromadzonych środków, które dostępne są w konkretnym kraju. Tam też możesz uzyskać informacje o pobieranych opłatach - różnią się w zależności od sposobu wypłaty.