Oddsring - Bonusy, Rejestracja, OpinieNasz Nr 1 w Rankingu Bukmacherów - Luty 2016 - 600 ZŁOTYCH BONUS!!!OddsRing - zakłady bukmacherskie online

Oddsring jest „świeżą” firmą bukmacherską. Na rynku polskim działa dopiero od 2012 roku, bo właśnie wtedy został uruchomiony serwis w polskiej wersji językowej. Mimo niewielkiego doświadczenia, bukmacher cieszy się sporą popularnością.

ZakładyKorzystając z oferty Oddsring, można liczyć na szeroki wybór zakładów sportowych. Każdy gracz ma do wyboru wiele dyscyplin, m.in. najbardziej popularną piłkę nożną, siatkówkę, koszykówkę. Ponadto w ofercie znajduje się tenis, piłka ręczna, hokej na lodzie, futbol amerykański, a nawet piłka plażowa. Wybór jest naprawdę duży, dlatego każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie.

OddsRing Rejestracja

Kliknij w Banner -> Zarejestruj się -> Odbierz BonusKursyObstawiając zakłady sportowe w Oddsring, zaskakuje wysokość kursów. Stawki należą do klasy wyższej - w porównaniu z wieloma topowymi bukmacherami.

Bonusy na startOddsring nie zapomina o nowych użytkownikach, dlatego proponuje ciekawy bonus na start. Zachęca przy tym do typowania wyników rozgrywek sportowych.

W ramach bonusu powitalnego można otrzymać nawet 200 euro. Wcześniej jednak należy zebrać odpowiednią liczbę Oringów. Chcąc uzyskać maksymalną nagrodę, należy zebrać 5000 punktów. Dostaje się je w zamian za dokonywanie zakładów (liczą się wyłącznie te nieanulowane).

5 Oddsring
600 PLN


Wypłaty / WpłatySkrill / Moneybookers pozwala na SZYBKIE I BEZPIECZNE dokonywanie wpłat i wypłat - bez konieczności podawania szczegółów finansowych. Wystarczy podać tylko adres e-mail oraz hasło.

Banner 728x90

Obstawianie zakładów sportowych wymaga wpłaty depozytu w wysokości przekraczającej 1 zł. Wypłaty możliwe są już od 10 złotych. Dzięki temu możliwe jest szybkie rozliczanie uzyskanych środków, co uważane jest za jedną z największych zalet tego bukmachera.