Expekt - Bonusy, Rejestracja, Opinie

Expekt to firma bukmacherska istniejąca od 1999 roku. Skupia wokół siebie nawet 2 miliony użytkowników. Znanymi ambasadorami tej marki są: Zbigniew Boniek oraz Roger Mila.

ZakładyBukmacher posiada sporą ofertę w zakresie rozgrywek sportowych. Można obstawiać mecze piłki nożnej, siatkówki, koszykówki, piłki ręcznej. W ofercie znajduje się również tenis, baseball, hokej, formuła 1, dart, futbol amerykański oraz wiele innych. Expekt proponuje również zakłady na żywo.

Expekt Rejestracja

Kliknij w Banner -> Zarejestruj się -> Odbierz BonusKursyWysokość kursów nie jest najlepsza. W porównaniu z innymi firmami bukmacherskimi, Expekt należy do klasy średniej.

Bonusy na startZachętą do skorzystania z oferty Expekt jest bonus na start - dla nowych użytkowników. Wystarczy obstawić dowolną rozgrywkę sportową z co najmniej trzema możliwymi wynikami. W razie przegranej, bukmacher zwraca nawet do 400 złotych za pierwszy postawiony zakład.

3 Expekt


Wypłaty / WpłatySkrill / Moneybookers pozwala na SZYBKIE I BEZPIECZNE dokonywanie wpłat i wypłat - bez konieczności podawania szczegółów finansowych. Wystarczy podać tylko adres e-mail oraz hasło.

Banner 728x90

By móc obstawiać rozgrywki, koniecznością jest złożenie depozytu w minimalnej kwocie 10 EUR / 15 PLN / 150 CZK / 8 GBP / 15 USD / 12 CHF.

Wypłata zgromadzonych na koncie środków nie może być mniejsza niż 15 EUR, 330 CZK, 10 GBP, 30 PLN18 CHF, 20 USD.

Bukmacher proponuje klasyczne formy płatności: od przelewu bankowego, poprzez karty płatnicze, a skończywszy na szybkich przelewach.