Betway - Bonusy, Rejestracja, OpinieBetway to firma bukmacherska, która swoją działalność prowadzi na Malcie, podlegając LGA. W swojej ofercie posiada ponad kilkanaście tysięcy zakładów sportowych, obejmujących najważniejsze wydarzenia. Obsługuje graczy aż w 14 językach.

ZakładyBetway to bukmacher, który oferuje wiele zakładów sportowych. Obejmują one zarówno te bardziej, jak i mniej popularne dyscypliny. Do najważniejszych zaliczyć można m.in. piłkę nożną, tenis, koszykówkę, siatkówkę, piłkę ręczną. Ponadto obstawiać można rozgrywki tenisa, futbolu amerykańskiego, a nawet krykiet czy kolarstwo.

Betway Rejestracja

Kliknij w Banner -> Zarejestruj się -> Odbierz Bonus

KursyBetway proponuje zakłady sportowe, których kursy w zasadzie nie różnią się od ofert pozostałych bukmacherów. Nie jest obserwowana w jego przypadku tendencja do zaniżania stawek w przypadku drużyn faworyzowanych czy wyższych kursów w przypadku drużyn słabszych.

Bonusy na startKażdy nowy użytkownik, który zarejestruje się na stronie internetowej bukmachera, ma szansę uzyskać startowy bonus. Jest to 100% pierwszego zakładu (do kwoty nieprzekraczającej 200 zł) w formie darmowego kolejnego zakładu. Warto jednak mieć świadomość, że uzyskanie takiego bonusu wiąże się z pewnymi warunkami, które trzeba spełnić (np. wybranie zakładu nie później niż 30 dni od daty rejestracji konta).

Stali gracze mogą natomiast liczyć na wiele atrakcyjnych akcji promocyjnych.

3 Betway


Wypłaty / WpłatySkrill / Moneybookers pozwala na SZYBKIE I BEZPIECZNE dokonywanie wpłat i wypłat - bez konieczności podawania szczegółów finansowych. Wystarczy podać tylko adres e-mail oraz hasło.

Banner 728x90

Betway dopuszcza kilka form wpłat depozytu. Wybierając opcję karty kredytowej, minimalna wymagana wpłata wynosi 30 zł. Dla porównania, wpłacając za pośrednictwem systemu Przelewy24 depozyt może wynieść min. 25 zł.

Wypłaty realizowane są od kwoty 40 zł.