Betsson - Bonusy, Rejestracja, Opinie

Betsson jest firmą bukmacherską, posiadającą serwis internetowy od 2002 roku. Od tego czasu zdobyła wielu stałych użytkowników, ciesząc się ich zaufaniem. Zakłady sportowe są bezpieczne, a bukmacher gwarantuje szybkie wypłaty.

ZakładyW ofercie zakładów sportowych każdy gracz znajdzie dla siebie ulubioną dyscyplinę. Oferta obejmuje zarówno te mniej, jak i bardziej popularne rozgrywki. Stawiać można na mecze piłki nożnej, siatkówkę, snooker, baseball, sporty zimowe, żużel, golf oraz wiele innych.

Betsson Rejestracja

Kliknij w Banner -> Zarejestruj się -> Odbierz BonusKursyWysokość stawek znacznie wzrosła po 2006 roku. Do tamtego czasu kursy uważane były za jedne z najniższych oferowanych przez istniejące zakłady bukmacherskie. Obecnie wyższe stawki oznaczają wyższe wygrane.

Bonus na startKażdy nowy użytkownik, który dokona rejestracji i wykona pierwszy zakład, może liczyć na jego podwojenie. Należy założyć konto, obstawić daną rozgrywkę i wytypować wynik.

Warto także wspomnieć, że systematycznie organizowane są akcje promocyjne dla stałych graczy. Są to przede wszystkim konkursy pojawiające się w przypadku ważniejszych wydarzeń sportowych.

3 Betsson


Wypłaty / WpłatySkrill / Moneybookers pozwala na SZYBKIE I BEZPIECZNE dokonywanie wpłat i wypłat - bez konieczności podawania szczegółów finansowych. Wystarczy podać tylko adres e-mail oraz hasło.

Banner 728x90

Chcąc rozpocząć typowanie wyników rozgrywek sportowych, należy dokonać wpłaty depozytu. Możliwe jest to na kilka sposobów, m.in.:

- karta kredytowa (wpłata minimalna to 40 zł),

- systemy szybkich płatności (wpłata minimalna to 10 zł),

- przelew bankowy (minimalna wpłata to 10 zł).