Betgun - Bonusy, Rejestracja, OpinieBetgun to firma bukmacherska z siedzibą na Kostaryce. Należy do grupy kapitałowej Internet Betting Group S.A. Posiada serwis internetowy, który działa w polskiej wersji językowej.

ZakładyBetgun to bukmacher, którego oferta w zakresie zakładów sportowych w zasadzie nie wyróżnia się od propozycji pozostałych firm tego typu. Obstawiać można m.in. piłkę nożną, siatkówkę, koszykówkę, tenis, piłkę ręczną. Ponadto na ofertę składa się również futsal, baseball, hokej oraz wiele innych.

Betgun Rejestracja

Kliknij w Banner -> Zarejestruj się -> Odbierz BonusKursyOferta Betgun, jeśli chodzi o stawki, określana jest mianem bardzo dobrej. Kursy prezentują przyzwoity poziom, dzięki czemu zwycięstwo może okazać się „przyjemne” dla kieszeni.

Bonusy na startNowi gracze, którzy zarejestrują się na stronie internetowej bukmachera, mogą liczyć na dodatkowe 140 zł. By uzyskać taki bonus, należy obstawić rozgrywkę. Dzięki temu gracz otrzyma dodatkowe 30% (nie więcej niż 140 zł) na kolejne zakłady. Należy wiedzieć, taki bonus musi być „obrócony” trzy razy, zaś kwota depozytu początkowego - dwukrotnie.

Także stali gracze mogą liczyć na dodatkowe akcje promocyjne. Mogą skorzystać także z programu lojalnościowego.

3 Betgun


Wypłaty / WpłatySkrill / Moneybookers pozwala na SZYBKIE I BEZPIECZNE dokonywanie wpłat i wypłat - bez konieczności podawania szczegółów finansowych. Wystarczy podać tylko adres e-mail oraz hasło.

Banner 728x90

Chcąc obstawiać rozgrywki, koniecznością jest wpłata depozytu minimalnego w wysokości 30 zł. Wypłaty są realizowane powyżej 40 zł.