Betfair - Bonusy, Rejestracja, Opinie

Betfair jest to giełda zakładów, na której to gracze zakładają się między sobą w zakresie rozgrywek sportowych. Nie jest to zatem typowa firma bukmacherska, lecz jedynie pośrednik w zakładach pomiędzy graczami.

ZakładyBetfair posiada w swojej ofercie bardzo bogatą i różnorodną listę sportowych dyscyplin. Są to m.in. piłka nożna, tenis, golf, krykiet, baseball, koszykówka, boks, piłka ręczna. Ponadto typować możesz wyścigi konne, a nawet darty czy kręgle.

Betfair Rejestracja

Kliknij w Banner -> Zarejestruj się -> Odbierz BonusKursyBetfair nie jest bukmacherem, który narzuca określone stawki za zakłady. To gracze, rywalizując ze sobą oferują lepsze stawki na zakłady. W efekcie mogą być one dużo wyższe w porównaniu ze stawkami proponowanymi przez konkurencyjne firmy bukmacherskie.

Bonusy na startNowi użytkownicy z Polski mają możliwość uzyskania ciekawego bonusu startowego w wysokości 30 GBP. Bonus można otrzymać wtedy, gdy zagrasz w sumie za 30 funtów w ciągu 48 godzin od rozstrzygnięcia kuponu. Uzyskaną kwotę możesz wykorzystać na dalsze zakłady.

Także stali gracze mogą liczyć na dodatkowe akcje promocyjne. Mogą skorzystać także z programu lojalnościowego.

3 Betfair


Wypłaty / WpłatySkrill / Moneybookers pozwala na SZYBKIE I BEZPIECZNE dokonywanie wpłat i wypłat - bez konieczności podawania szczegółów finansowych. Wystarczy podać tylko adres e-mail oraz hasło.

Banner 728x90

Jeśli chodzi o minimalny depozyt, nie może być mniejszy niż 60 zł (przelew bankowy). W przypadku Moneybookers minimalna kwota wymagana to 10 EUR (lub równowartość), a w przypadku Neteller - 15 EUR.