Bet at Home - Bonusy, Rejestracja, Opinie

Bet-at-home to spółka z siedzibą w Malcie i Austrii. Oferuje zakłady sportowe oraz posiada licencje na gry. Istnieje od 1999 roku, a od momentu powstania cieszy się coraz większą popularnością i wzrastającym zaufaniem użytkowników. Od 2004 roku firma swoje usługi kieruje także na polski rynek.

ZakładyBukmacher posiada bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych, również w zakresie tych mniej popularnych dyscyplin. Możesz typować na rozgrywki w piłce nożnej, siatkówce, koszykówce, piłce ręcznej czy hokeju. Możesz obstawiać ponadto sporty motorowe, rugby, sporty walki, czy mniej popularny fustal lub floorball, a nawet squash i szachy.

W ofercie znajdują się również zakłady związane z m.in. wydarzeniami społecznymi (np. wybory w Austrii i Niemczech).

Bet at Home Rejestracja

Kliknij w Banner -> Zarejestruj się -> Odbierz BonusKursyStawki oferowane przez bet-at-home zaliczyć można do średniej klasy, biorąc pod uwagę propozycje wielu innych bukmacherów. Dla wielu jednak zakładów sportowych są one dość wysokie.

Bonusy na startWszyscy nowi użytkownicy, którzy zarejestrują się w serwisie, otrzymają bonus na start - nawet do 350 zł. Po wpłaceniu pierwszych środków na zakład, otrzymasz zwrot 50% kosztów (maksymalnie do 350 zł).

4 Bet at home
350 PLN


Wypłaty / WpłatySkrill / Moneybookers pozwala na SZYBKIE I BEZPIECZNE dokonywanie wpłat i wypłat - bez konieczności podawania szczegółów finansowych. Wystarczy podać tylko adres e-mail oraz hasło.

Banner 728x90

By móc typować wyniki, należy zasilić swoje konto. Płatności można dokonać na kilka sposobów:

- przelewy24 (minimalna wpłata to 10 €),

- karty płatnicze Visa / MasterCard (min. 10 €),

- Wester Union (min. 100 €),

- paysafecard (min. 5 €),

- przelew bankowy.